Dongguan Ritian İletişim Teknolojisi Co., Ltd.

Ana sayfa ÜrünlerSFP Alıcı-Verici Modülü

SC LC FC ST SFP Alıcı-Verici Modülüoptik / Fiber Bağlantı Kablosu Jumper 3m / 5m / 10m

Sertifika
Çin Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Musteri degerlendirmeleri

—— Muhammed

İyi kalite, iyi fiyat, iyi hizmet Mükemmel konektörlere çok teşekkür ederiz!

—— Thiago Monzo

Ben sohbet şimdi

SC LC FC ST SFP Alıcı-Verici Modülüoptik / Fiber Bağlantı Kablosu Jumper 3m / 5m / 10m

SC LC FC ST SFP Transceiver Moduleoptical / Fiber Patch Cord Jumper 3m/5m/10m
SC LC FC ST SFP Transceiver Moduleoptical / Fiber Patch Cord Jumper 3m/5m/10m SC LC FC ST SFP Transceiver Moduleoptical / Fiber Patch Cord Jumper 3m/5m/10m SC LC FC ST SFP Transceiver Moduleoptical / Fiber Patch Cord Jumper 3m/5m/10m

Büyük resim :  SC LC FC ST SFP Alıcı-Verici Modülüoptik / Fiber Bağlantı Kablosu Jumper 3m / 5m / 10m

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: Sun Communication
Sertifika: FCC, CE, RoHS, ISO9001
Model numarası: sc'den sc'ye yama kablosu
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 adet x2 dwdm modülü / plastik kabarcık çanta + Karton
Teslim süresi: 5-7 gün
Yetenek temini: Haftada 10000 Adet / Adet
Detaylı ürün tanımı
Veri hızı: 100 gram Ürün adı Dista: sc'den sc'ye fiber jumper
Uygulama: FTTH Sıcaklık: 0 ° C ila 70 ° C
dalga boyu: 850 nm Güç dağılımı: <2,0 W
Garanti: 3 yıl Uyumlu: Cisco, Huawei, Ardıç
kip: Tek mod uzunluk: 3 milyon / 5 milyon / 10 milyon
model: SM / MM / OM3 / om4 Elyaf Türü: SM / MM
Vurgulamak:

sfp optik modül

,

fiber optik sfp modülü

SC LC FC ST SFP Alıcı-Verici Modülüoptik / Fiber Bağlantı Kablosu Jumper 3m / 5m / 10m

 

 

Mod SM MM
Lehçe UPC APC PC
Ekleme Kaybı

Tipik ≤0.2dB

Maksimum ≤0.3dB

≤0.25dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB ≥65dB ≥35dB
Değiştirilebilirlik ≤0.2dB
Tekrarlanabilirlik ≤0.1dB
Dayanıklılık ≤0.2dB (1000 kez çiftleşme)
Çekme Dayanımı > 10kg
Sıcaklık ≤0,2dB (-40 + 85 100 saate kadar)
Nem ≤0,2dB (+ 25 + 65 93 RH100 saat)

 

Sipariş seçenekleri

1) Bağlayıcı tipi: FC, SC, LC, ST
2) Yüksük Uç Yüzü: PC, UPC, APC
3) Çekirdek Türü: Tek modlu (SM: 9 / 125um), Çok Modlu (MM: 50 / 125um veya 62.5 / 125um)
4) Kablo Miktarı: Tek Yönlü, Çift Yönlü
5) Kablo Çapı: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm
6) Kablo Uzunluğu: 1, 2, 3 metre veya özelleştirilmiş

7) Kablo tipi: PVC, LSZH

SC LC FC ST SFP Alıcı-Verici Modülüoptik / Fiber Bağlantı Kablosu Jumper 3m / 5m / 10m 0

 

İletişim bilgileri
Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Tel: +8615099965979

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)