Dongguan Ritian İletişim Teknolojisi Co., Ltd.

Ana sayfa ÜrünlerSFP Alıcı-Verici Modülü

3m / 5m / 10m Çekirdek Fiber Optik Atlama Kablosu ST LC SC FC OM3 MPO 24/12

Sertifika
Çin Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Musteri degerlendirmeleri

—— Muhammed

İyi kalite, iyi fiyat, iyi hizmet Mükemmel konektörlere çok teşekkür ederiz!

—— Thiago Monzo

Ben sohbet şimdi

3m / 5m / 10m Çekirdek Fiber Optik Atlama Kablosu ST LC SC FC OM3 MPO 24/12

3m/5m/10m Core Fiber Optical Jump Cord ST LC SC FC OM3 MPO 24/12
3m/5m/10m Core Fiber Optical Jump Cord ST LC SC FC OM3 MPO 24/12 3m/5m/10m Core Fiber Optical Jump Cord ST LC SC FC OM3 MPO 24/12 3m/5m/10m Core Fiber Optical Jump Cord ST LC SC FC OM3 MPO 24/12 3m/5m/10m Core Fiber Optical Jump Cord ST LC SC FC OM3 MPO 24/12 3m/5m/10m Core Fiber Optical Jump Cord ST LC SC FC OM3 MPO 24/12

Büyük resim :  3m / 5m / 10m Çekirdek Fiber Optik Atlama Kablosu ST LC SC FC OM3 MPO 24/12

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: Sun Communication
Sertifika: FCC, CE, RoHS, ISO9001
Model numarası: SC FC OM3 MPO 24/12
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 adet x2 dwdm modülü / plastik kabarcık çanta + Karton
Teslim süresi: 5-7 gün
Yetenek temini: Haftada 10000 Adet / Adet
Detaylı ürün tanımı
Veri hızı: 100 gram Ürün adı Dista: sc'den sc'ye fiber jumper
Uygulama: FTTH Sıcaklık: 0 ° C ila 70 ° C
dalga boyu: 850 nm Güç dağılımı: <2,0 W
Garanti: 3 yıl Uyumlu: Cisco, Huawei, Ardıç
kip: Tek mod uzunluk: 3 milyon / 5 milyon / 10 milyon
model: SM / MM / OM3 / om4 Elyaf Türü: SM / MM
Vurgulamak:

sfp fiber modül

,

sfp optik modül

OEM fabrika ST LC SC FC OM3 MPO 24/12 çekirdekli Fiber Optik atlama Kablosu

 

 

Mod SM MM
Lehçe UPC APC PC
Ekleme Kaybı

Tipik ≤0.2dB

Maksimum ≤0.3dB

≤0.25dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB ≥65dB ≥35dB
Değiştirilebilirlik ≤0.2dB
Tekrarlanabilirlik ≤0.1dB
Dayanıklılık ≤0.2dB (1000 kez çiftleşme)
Çekme Dayanımı > 10kg
Sıcaklık ≤0,2dB (-40 + 85 100 saate kadar)
Nem ≤0,2dB (+ 25 + 65 93 RH100 saat)

 

Sipariş seçenekleri

1) Bağlayıcı tipi: FC, SC, LC, ST
2) Yüksük Uç Yüzü: PC, UPC, APC
3) Çekirdek Türü: Tek modlu (SM: 9 / 125um), Çok Modlu (MM: 50 / 125um veya 62.5 / 125um)
4) Kablo Miktarı: Tek Yönlü, Çift Yönlü
5) Kablo Çapı: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm
6) Kablo Uzunluğu: 1, 2, 3 metre veya özelleştirilmiş

7) Kablo tipi: PVC, LSZH

3m / 5m / 10m Çekirdek Fiber Optik Atlama Kablosu ST LC SC FC OM3 MPO 24/12 0

 

İletişim bilgileri
Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Tel: +8615099965979

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)